Akbank Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik avantajlarından yararlanmanın tam zamanı ! Bireysel Emeklilik Sözleşmesini Akbank kredi kartınız ile ödeyin 100 TL chip-para kazanın! 16 Ekim – 15 Aralık 2012 tarihleri arasında, AvivaSA ile Emekliliğe Yatırım Planı aracılığıyla geleceğiniz için Akbank kredi kartınızla şimdiden yatırım yapmaya başlayın, hem emeklilik döneminizde rahat rahat yaşayın hem de aylık 150 TL ve üzeri katkı payı ödemeniz için 100 TL chip-para kazanın.

Kampanya Şartları:

  • “Şimdi BES’e katılmanın en avantajlı zamanı” kampanyası 16 Ekim – 15 Aralık 2012 tarihleri arasında Akbank aracılığıyla başvurusu yapılan “Emekliliğe Yatırım Planı” (Plan 20) sözleşmeleri için geçerlidir.
  • Kampanyanın geçerli olabilmesi için aylık 150 TL ve üzeri katkı payının Akbank kredi kartları aracılığıyla ödenmesi gereklidir.
  • Kampanyadan faydalanmak isteyen katılımcıların; 1 yıl boyunca Bireysel Emeklilik Sözleşmesi katkı paylarını Akbank kredi kartı ile düzenli olarak ödemeyi Akbank T.A.Ş.’ye yazılı olarak taahhüt etmeleri gerekmektedir.
  • Chip-para ödülü, aşağıdaki gibi olup ödül tutarı, yüklemenin yapıldığı tarihte müşterinin aktif olan Akbank kredi kartına yapılacaktır.
Aylık Katkı Payı Tutarı Chip-para Ödülü
150 TL ve üzeri
Akbank Bireysel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>